Hen Oto Kiralama Hakkında

Hen Oto Kiralama, 2016 yılında Kocaeli’de kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana ilk sıraya koyduğu hizmet anlayışı ile; her müşterisine özel ve her zaman fırsatlarla dolu, eşsiz bir araç kiralama deneyimi yaşatmayı ilke edinmiştir.

Yurt içinde sürekli müşterilerine yüksek kalitede hizmet veren Hen, yurt dışında da müşterilerinin çıktığı her yolda yanında bulunmaktadır. Müşterilerine Dünya’nın her yerinde kolay ve stresten uzak bir araç kiralama deneyimi yaşatmak için Dünya’daki en tanınmış küresel tedarikçileri ve en iyi yerel operatörlerle iş birliği kurmuştur. Bu sayede Dünya çapında kusursuz bir araç kiralama hizmeti sunmaktadır.

Sahip olduğu birçok marka ve model seçeneği ile araç kiralama konusundaki tüm ihtiyaçları karşılayan Hen, 2016 yılından günümüze 2 yıllık deneyimi, 15’i aşkın araçlık geniş filosu ve Kocaelinin’nin geneline yayılmış araçları ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Hen’in müşterilerine sunduğu bu hizmetler arasında güvenlik her zaman ilk sırada yer almaktadır. Bu nedenle kiralamaya sunulan tüm araçların periyodik bakımları büyük bir titizlikle takip edilmekte, tüm araçlar her kiralama sonrası kontrolden geçirilmekte ve en küçük ayrıntısına kadar incelenerek bir sonraki müşterisine hazırlanmaktadır.

Hen’i sektöründe farklı kılan bu özenli yaklaşım müşterileri tarafından çok iyi bilinmekte ve Hen’intercih edilmesini sağlamaktadır.

“Hen’de Her Otomobil İlk Günkü Gibidir”